+48 696 453 539 kontakt@owocowyraj.com

JAK ZAMAWIAĆ?

JAK TO DZIAŁA ?


Zamów owoce do biura. Niech pracownicy cieszą się ich smakiem i tryskają witaminową energią.
Możesz wybrać jedną z dwóch opcji:

Dostawy cykliczne
Określ regularność dostaw i ciesz się owocami w biurze przez cały rok. Jest to usługa abonamentowa, która pozwala utrzymać koszt dostaw owoców do biura na stałym poziomie. W trakcie, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie, możesz jednak dokonywać modyfikacji zamówienia – np. zmienić ilość zamawianych owoców, lokalizację czy skład owocowego koszyka.

Dostawa jednorazowa
Realizujemy także dostawy jednorazowe. Zamów owoce do biura na specjalne okazje – spotkanie z ważnym Klientem, impreza firmowa, a może po prostu miła niespodzianka dla pracowników?
1. Formularz wypełnij formularz on-line
2. Oferta – przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę
3. Dostawa – dostarczymy owoce do Twojej firmy w ustalonym terminie
4. Płatność – wystawiamy Ci fakturę VAT z dogodnym terminem płatności

1
Aby zamówić owoce do biura wypełnij formularz on-line. Ułatwi nam to przygotowanie oferty dostosowanej do Twoich potrzeb. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a na cenę usługi wpływa kilka czynników, w tym zawartość owocowej skrzynki, liczba pracowników, częstotliwość dostaw, czy lokalizacja.


Zapytanie ofertowe możesz również złożyć wysyłając maila na adres kontakt@owocowyraj.com lub dzwoniąc pod numer 696 453 539.

2
Po otrzymaniu zapytania, w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą, przedstawiając zindywidualizowaną ofertę. Zazwyczaj przygotowujemy ją w kilku wariantach. Oferta ta może być wielokrotnie modyfikowana, zależy nam bowiem, żeby w maksymalnym stopniu odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Możesz też wybrać rodzaj opakowania. Owoce do biura dostarczamy
w jednorazowych opakowaniach kartonowych lub wymiennych plastikowych skrzyneczkach.

3
Po zaakceptowaniu oferty wspólnie ustalamy dogodny termin i godzinę dostawy.
Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach porannych, najczęściej od 7:00 do 11:00 na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Dostawy na terenie Poznania są darmowe przy minimalnej kwocie zamówienia 200 zł netto. Owoce dostarczane są wprost do kuchni lub innego wyznaczonego miejsca.

4
Raz w miesiącu wystawiamy fakturę VAT z dogodnym terminem płatności. Standardowy termin płatności wynosi 14 dni.