fbpx
+48 696 453 539 kontakt@owocowyraj.com

O nas

Owocowy Raj – w Waszych firmach już od 2014 roku

Chcesz zamówić owoce do biura? Świetnie trafiłeś. Jesteśmy rodzinną firmą, wyrosłą na gruncie wielopokoleniowej tradycji sadowniczej. Od 2014 roku specjalizujemy się w kompleksowej dostawie świeżych owoców, warzyw, naturalnych soków i zdrowych przekąsek do firm znajdujących się w Poznaniu i okolicach.


Naszym klientom codziennie dostarczamy wybrane przez nich produkty. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów i ich pracowników stale poszerzamy nasz asortyment i staramy się, by najlepiej trafiał on w gusta i – co najważniejsze – dostarczał witaminy oraz wysokie wartości odżywcze.

Owocowy Raj - Nasze owoce

Dbamy o to, by nasze owoce były zawsze świeże i starannie wyselekcjonowane. Dostarczamy tylko najwyższej jakości, smaczne produkty. To efekt naszej współpracy ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami. Niemniej jednak naszą największą chlubą jest to, że duża część owoców pochodzi z naszych sadów, gdzie doglądamy ich osobiście. Wieloletnie doświadczenie w branży zbudowaliśmy na satysfakcji naszych klientów i tym kierujemy się w naszej codziennej działalności.

Jesteśmy lokalną firmą, dlatego dowozimy najświeższe owoce, zawsze na czas

Gwarantujemy BEZPOŚREDNI KONTAKT, a nie przez infolinię jak u konkurencji

Nie dowozimy owoców po całej Polsce, dzięki czemu mają gwarancje świeżości

Dlaczego Owocowy Raj?

Nasza oferta to odpowiedź na niezdrowe przyzwyczajenia żywieniowe. Codzienna dostawa owoców do poznańskich firm pomaga te szkodliwe nawyki wyeliminować i zaszczepić ideę zdrowego trybu życia, a przy tym wspiera równowagę żywieniową przy zapracowanym i zabieganym stylu życia.

 

Jedną z koncepcji przyświecających naszej działalności jest propagowanie świadomości tego, jak ważne jest spożywanie warzyw i owoców przy każdym posiłku – już 400 gramów dziennie pomoże uniknąć wielu chorób cywilizacyjnych.

 

Zapewnienie swoim pracownikom stałego dostępu do świeżych owoców i warzyw przynosi niewątpliwe korzyści, nie tylko zdrowotne. Podnosi to wydajność pracowników i ich motywację do pracy, a także sprzyja tworzeniu dobrego wizerunku firmy nowoczesnej i dbającej o zatrudnione w niej osoby.

Owocowy Raj - najlepsze owoce

Zapewniamy nie tylko najlepsze produkty, ale też wysoką jakość naszych usług, bazującą na wieloletniej tradycji w produkcji i sprzedaży warzyw i owoców. Gwarantujemy:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Wybierając Owocowy Raj, wspierasz lokalny, rodzinny biznes.

Nasze owocowe skrzynki

Zaufali nam m.in.:

Dostawa owoców do biur partnerze