fbpx
+48 696 453 539 kontakt@owocowyraj.com

O nas

Owocowy Raj – w Waszych firmach już od 2014 roku

Chcesz zamówić owoce do biura? Świetnie trafiłeś. Jesteśmy rodzinną firmą, wyrosłą na gruncie wielopokoleniowej tradycji sadowniczej. Od 2014 roku specjalizujemy się w kompleksowej dostawie świeżych owoców, warzyw, naturalnych soków i zdrowych przekąsek do firm znajdujących się w Poznaniu i okolicach.


Naszym klientom codziennie dostarczamy wybrane przez nich produkty. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów i ich pracowników stale poszerzamy nasz asortyment i staramy się, by najlepiej trafiał on w gusta i – co najważniejsze – dostarczał witaminy oraz wysokie wartości odżywcze.

Dbamy o to, by nasze owoce były zawsze świeże i starannie wyselekcjonowane. Dostarczamy tylko najwyższej jakości, smaczne produkty. To efekt naszej współpracy ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami. Niemniej jednak naszą największą chlubą jest to, że duża część owoców pochodzi z naszych sadów, gdzie doglądamy ich osobiście. Wieloletnie doświadczenie w branży zbudowaliśmy na satysfakcji naszych klientów i tym kierujemy się w naszej codziennej działalności.

Dlaczego Owocowy Raj?

Nasza oferta to odpowiedź na niezdrowe przyzwyczajenia żywieniowe. Codzienna dostawa owoców do poznańskich firm pomaga te szkodliwe nawyki wyeliminować i zaszczepić ideę zdrowego trybu życia, a przy tym wspiera równowagę żywieniową przy zapracowanym i zabieganym stylu życia.

 

Jedną z koncepcji przyświecających naszej działalności jest propagowanie świadomości tego, jak ważne jest spożywanie warzyw i owoców przy każdym posiłku – już 400 gramów dziennie pomoże uniknąć wielu chorób cywilizacyjnych.

 

Zapewnienie swoim pracownikom stałego dostępu do świeżych owoców i warzyw przynosi niewątpliwe korzyści, nie tylko zdrowotne. Podnosi to wydajność pracowników i ich motywację do pracy, a także sprzyja tworzeniu dobrego wizerunku firmy nowoczesnej i dbającej o zatrudnione w niej osoby.

Zapewniamy nie tylko najlepsze produkty, ale też wysoką jakość naszych usług, bazującą na wieloletniej tradycji w produkcji i sprzedaży warzyw i owoców. Gwarantujemy:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Wybierając Owocowy Raj, wspierasz lokalny, rodzinny biznes.

Nasze owocowe skrzynki